Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A


Jedną z ważnych form działalności "Kręgielni" jest organizacja spotkań biznesowych. Szybki bezprzewodowy Internet, rzutnik wizyjny z ekranem 3,5x3 m i system konferencyjny na dwanaście stanowisk sprawiają że jest to idealne wręcz miejsce do organizacji firmowych i międzynarodowych konferencji i spotkań biznesowych. Lokalizacja obiektu z dala od zgiełku centrum miasta i brak obecności osób biz1postronnych tworzą atmosferę dyskrecji i pracy tak potrzebne każdemu spotkaniu o charakterze biznesowym.

 

Sprawdźcie to Państwo organizując u nas szkolenie, konferencję, biznes lunch, bankiet czy imprezę integracyjną. Od siebie dodamy smaczne i bogate menu oparte na tradycyjnej polskiej kuchni. Z dumą pragniemy poinformować, że w krótkiej historii nowej - starej "Kręgielni" obyło się już dziesiątki międzynarodowych konferencji, szkoleń i innych imprez biznesowych...

 

 

 

 

Szkolenia 

Szkolenia podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników, są więc inwestycją w kapitał ludzki, a tym samym w wartość firmy. Na konkurencyjnym rynku w globalnej gospodarce są one istotnym elementem przedsiębiorczego działania. Szkolenia są silnym czynnikiem motywującym: pracownicy postrzegają lepiej swojego pracodawcę, czują się wyróżnieni i nagrodzeni oraz bardziej związani z firmą i bardziej wydajni w pracy.

 

 

 

 

Konferencje
Jeśli organizujesz firmowe czy międzynarodowe konferencje, to z praktyki wiesz, że na etapie przygotowań oraz realizacji samego wydarzenia liczy się troska o każdy szczegół. Bo najważniejsza jest Twoja marka i dobre opinie uczestników tego wydarzenia, które zostaną w ich pamięci i przekazywanych relacjach. Dlatego do obsługi takich wydarzeń warto angażować doświadczone i profesjonalne firmy, zajmujące się wynajmem sprzętu i obsługą biznes techniczną, posiadające własną bazę i zaplecze techniczne, a przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi.

 

 

 

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne wpływają na lepszą atmosferę w miejscu pracy, zacieśniają więzi pracowników z firmą lub przywiązania klientów do marki. Uczą pracy w grupie i wzajemnego zaufania. Tego typu imprezy to dodatkowy atut dla Państwa firmy, wykorzystywany w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów na rynku. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę tego typu imprez - od początku do końca.

 

 

 

 


UWAGA! W przypadku większej liczby imprez w tym samym czasie przy rezerwacji pozostawiamy sobie prawo do wyboru sali na której ma odbyć się spotkanie. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń oraz ilość gości.