Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Jedną z najważniejszych form działalności "Kręgielni" jest organizacja uroczystości rodzinnych. Lokalizacja obiektu z dala od zgiełku centrum miasta i brak obecności osób postronnych tworzą atmosferę dyskrecji i prywatności tak potrzebne każdemu spotkaniu w gronie rodziny, bliskich oraz przyjaciół. Sprawdźcie to Państwo organizując u nas wesele, komunię, osiemnastkę czy inne swoje święto. Od siebie dodamy smaczne i bogate menu oparte na tradycyjnej polskiej kuchni.

Jeżeli Państwo przyniesiecie ze sobą dobry humor i chęć zabawy to możemy zagwarantować Wam i waszym Gościom pełna satysfakcję i niezapomniane wrażenia. Z dumą pragniemy poinformować, że w krótkiej historii nowej - starej "Kręgielni" zorganizowaliśmy już dziesiątki wesel, komunii i innych uroczystości rodzinnych.

 

 

Warto wspomnieć, że wielu nieco starszych mieszkańców Kostrzyna, czuje wielki sentyment do tego miejsca, związany z jego wspaniałą przeszłością. Zapewniamy, że obsłużymy Państwa kompleksowo, z dbałością o wszelkie detale abyście mogli w pełni oddać się zabawie w gronie bliskich i przyjaciół.

 

 

 

 

UWAGA! W przypadku większej liczby imprez w tym samym czasie przy rezerwacji pozostawiamy sobie prawo do wyboru sali na której ma odbyć się spotkanie. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń i ilość gości.