Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A


Jedną z ważnych form działalności "Kręgielni" jest organizacja spotkań biznesowych. Szybki bezprzewodowy Internet, rzutnik wizyjny z ekranem 3,5x3 m i system konferencyjny na dwanaście stanowisk sprawiają że jest to idealne wręcz miejsce do organizacji firmowych i międzynarodowych konferencji i spotkań biznesowych. Lokalizacja obiektu z dala od zgiełku centrum miasta i brak obecności osób biz1postronnych tworzą atmosferę dyskrecji i pracy tak potrzebne każdemu spotkaniu o charakterze biznesowym.

 

Sprawdźcie to Państwo organizując u nas szkolenie, konferencję, biznes lunch, bankiet czy imprezę integracyjną. Od siebie dodamy smaczne i bogate menu oparte na tradycyjnej polskiej kuchni. Z dumą pragniemy poinformować, że w krótkiej historii nowej - starej "Kręgielni" obyło się już dziesiątki międzynarodowych konferencji, szkoleń i innych imprez biznesowych...

 

 

 

 

Szkolenia 

Szkolenia podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników, są więc inwestycją w kapitał ludzki, a tym samym w wartość firmy. Na konkurencyjnym rynku w globalnej gospodarce są one istotnym elementem przedsiębiorczego działania. Szkolenia są silnym czynnikiem motywującym: pracownicy postrzegają lepiej swojego pracodawcę, czują się wyróżnieni i nagrodzeni oraz bardziej związani z firmą i bardziej wydajni w pracy.

 

 

 

 

Konferencje
Jeśli organizujesz firmowe czy międzynarodowe konferencje, to z praktyki wiesz, że na etapie przygotowań oraz realizacji samego wydarzenia liczy się troska o każdy szczegół. Bo najważniejsza jest Twoja marka i dobre opinie uczestników tego wydarzenia, które zostaną w ich pamięci i przekazywanych relacjach. Dlatego do obsługi takich wydarzeń warto angażować doświadczone i profesjonalne firmy, zajmujące się wynajmem sprzętu i obsługą biznes techniczną, posiadające własną bazę i zaplecze techniczne, a przede wszystkim profesjonalny zespół ludzi.

 

 

 

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne wpływają na lepszą atmosferę w miejscu pracy, zacieśniają więzi pracowników z firmą lub przywiązania klientów do marki. Uczą pracy w grupie i wzajemnego zaufania. Tego typu imprezy to dodatkowy atut dla Państwa firmy, wykorzystywany w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów na rynku. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę tego typu imprez - od początku do końca.

 

 

 

 


UWAGA! W przypadku większej liczby imprez w tym samym czasie przy rezerwacji pozostawiamy sobie prawo do wyboru sali na której ma odbyć się spotkanie. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń oraz ilość gości.


 

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Jedną z najważniejszych form działalności "Kręgielni" jest organizacja uroczystości rodzinnych. Lokalizacja obiektu z dala od zgiełku centrum miasta i brak obecności osób postronnych tworzą atmosferę dyskrecji i prywatności tak potrzebne każdemu spotkaniu w gronie rodziny, bliskich oraz przyjaciół. Sprawdźcie to Państwo organizując u nas wesele, komunię, osiemnastkę czy inne swoje święto. Od siebie dodamy smaczne i bogate menu oparte na tradycyjnej polskiej kuchni.

Jeżeli Państwo przyniesiecie ze sobą dobry humor i chęć zabawy to możemy zagwarantować Wam i waszym Gościom pełna satysfakcję i niezapomniane wrażenia. Z dumą pragniemy poinformować, że w krótkiej historii nowej - starej "Kręgielni" zorganizowaliśmy już dziesiątki wesel, komunii i innych uroczystości rodzinnych.

 

 

Warto wspomnieć, że wielu nieco starszych mieszkańców Kostrzyna, czuje wielki sentyment do tego miejsca, związany z jego wspaniałą przeszłością. Zapewniamy, że obsłużymy Państwa kompleksowo, z dbałością o wszelkie detale abyście mogli w pełni oddać się zabawie w gronie bliskich i przyjaciół.

 

 

 

 

UWAGA! W przypadku większej liczby imprez w tym samym czasie przy rezerwacji pozostawiamy sobie prawo do wyboru sali na której ma odbyć się spotkanie. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń i ilość gości.

W 1974 roku pracownicy Kostrzyńskich Zakładów Papierniczych podjęli realizację największego i zapewne najtrudniejszego czynu społecznego: budowę obiektu sportowo - rehabilitacyjnego, czyli budynku, w którym mieściłaby się część sportowa z kręgielnią i salą gier ruchowych oraz zakład fizykoterapii i przyrodolecznictwa. Ten ostatni miał stworzyć pracownikom KZP, a także mieszkańcom Kostrzyna i najbliższej okolicy, możliwość regeneracji sił na miejscu, bez konieczności uciążliwych, dalekich wyjazdów do sanatoriów. Zakończenie budowy całego obiektu, nazwanego skrótowo "Kręgielnią", zaplanowano na dzień 1 maja 1975 roku.

 

 

 

Było to ambitne zadanie i wielkie wyzwanie dla całej załogi Celulozy. I tak - w kwietniu 1974 roku, u boku ośmioosobowej brygady fachowców - cieśli i murarzy, stanęli do pracy według z góry ustalonego programu i kolejności, ludzie z trzynastu działów i wydziałów fabryki. Kierownikiem - koordynatorem robót był Zdzisław Ślosarczyk, a nad całością czuwał pomysłodawca przedsięwzięcia dyrektor Eugeniusz Olczak. Za powstanie minisanatorium odpowiadał również osobiście i z wielkim zaangażowaniem doktor Gerard Maron, kierownik zakładu leczniczo-zapobiegawczego przy KZP (który wraz z doktorem  Januszem Dominą organizował od roku 1957).

Realizacją ambitnego przedsięwzięcia kostrzyńskich papierników interesowała się prasa krajowa i regionalna, a wiernie towarzyszyła jej gazeta zakładowa "Celuloza". Założony termin został dotrzymany. Budowę ukończono w kwietniu 1975 roku. W miejscu, gdzie jeszcze niedawno było rumowisko, powstał na działce o powierzchni 2774 m2, tuż obok kompleksu basenów kąpielowych, nowy obiekt o dwu kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, o ogólnej powierzchni 1652 m2 i kubaturze 11000 m3. Piętro zajęła część sportowa z 4-torową kręgielnią z his1automatycznym sterowaniem (od której wziął potoczną nazwę cały budynek), z salą gier ruchowych, kawiarnią na 66 osób, szatnią i zapleczem.

 

 

Na parterze ulokował się ośrodek fizykoterapii, nazwany minisanatorium, zakład prowadzony przez medyczne służby specjalistyczne, świadczący usługi w zakresie wodolecznictwa, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, elektrolecznictwa i gimnastyki leczniczej. Najniższą kondygnację przeznaczono dla modelarzy i ośrodka "Praktyczny Pan", który służył hobbystom -  majsterkowiczom. 24 maja 1975 roku głównym akcentem obchodów dorocznego "Dnia Chemika" w Kostrzynie, było uroczyste otwarcie Miejskiego Ośrodka Rehabilitacyjno - Sportowego. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz politycznych i społecznych województwa, powiatu i miasta oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Kostrzyna. Z obiektu, określanego w skrócie "Kręgielnia", cieszyli się wszyscy. Szczególnie dumni byli z niego pracownicy Kostrzyńskich Zakładów Papierniczych oraz inni, którzy osobiście uczestniczyli w jego budowie. Ośrodek zwiedzali liczni ważni przyjezdni goście z kraju i zagranicy.

 

 

fragmenty tekstu i ilustracje zaczerpnięte z książki Alicji Kłaptocz "Nasza Kręgielnia 1971-2006", Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, 2004

W celu rezerwacji terminu, po wstępnej akceptacji warunków, należy uiścić opłatę rezerwacyjną. Następnie najpóźniej na miesiąc przed terminem uroczystości następuje zawarcie umowy, która precyzuje warunki dotyczące menu, przebiegu imprezy, obowiązki zleceniobiorcy, itp. Ważną sprawą przy zawarciu umowy jest wpłata zaliczki w wysokości około 20% wartości zlecenia. Poniżej szczegóły naszej oferty.

PROPOZYCJA WYSTROJU SALI

Celem naszej firmy jest profesjonalna, pełna organizacja imprezy od początku do końca. Dbamy o każdy szczegół, aby nasi klienci mieli więcej czasu na przeżywanie organizowanych u nas wydarzeń, a nie martwieniem się o poszczególne elementy ich organizacji. Dlatego też poniżej prezentujemy małą część przygotowanych przez nas aranżacji sal w różnorodnych kolorach, ustawieniach stolików oraz krzeseł, pięknych dodatkach. Pamiętaj - w miłości zaufaj sercu, organizację wesela pozostaw nam...

 

 

 

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
111_4.jpg
111_5.jpg
111_7.jpg
111_8.jpg

 

PROPOZYCJA MENU
Wesele:

Obiad: rosół z makaronem, schabowy, de Volay'lle, zraz w sosie, ziemniaki, surówki, udko kurczaka
Dania ciepłe: 21:00 - gołąbki; 22:00 - udka, pieczarki nadziewane, szaszłyki; 23:30 - flaki / gulaszowa; 01:00 - bigos,
03:00 - barszcz z pasztecikiem

Dania zimne: zimne mięsa (schab, karkówka, boczek zaw.), galantyna drobiowa, patera rozmaitości, śledź rolmops, śledź rolmops, śledź tradycyjny, ryba po japońsku, ryba po grecku, sałatka z kurczakiem wędzonym, sałatka jarzynowa, sałatka gyros
Tort piętrowy śmietankowy, różne ciasta i owoce
Napoje bez ograniczenia (noc weselna) - soki, napoje gazowane (woda mineralna, coca-cola, fanta, sprite), kawa i herbata

 

 

 

Okrągły chleb na powitanie
Alkohol własny zamawiającego

 

Poprawiny:
Żurek, udka, zimne mięsa, bigos, pieczywo.
Kawa, herbata, napoje.

Dodatkowo: stół wiejski (tylko stół z dekoracją), Beczka piwa (30 l), Stoły okrągłe, Lampy dyskotekowe i inne atrakcje na życzenie naszych klientów